«Даноша» — українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам та була створена в червні 2004 року в с.Копанки неподалік від міста Калуш (Івано-Франківська обл.). «Даноша» є сестринською компанією сільськогосподарського підприємства «Poldanor S.A.» в Польщі. Власники компанії мають багаторічний досвід у створенні та керівництві сучасними та прибутковими сільськогосподарськими підприємствами на теренах Данії, Польщі та інших країн Північної Європи.

Історія компанії «Даноша» почалася із придбання колишнього свинокомплексу «Прикарпаття» в Івано-Франківській області, який відреставрували та повністю оновили відповідно до європейських стандартів. У 2006 році було запущене власне виробництво комбікормів.

На даний час «Даноша» здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: тваринництво та рослинництво. Компанія складається із трьох фермерських комплексів у Калуському районі (с.Копанки, с.Вилки, с.Лука) та двох в Галицькому районі (с. Лани, с. Тустань). «Даноша» була однією з перших компаній в Україні, які займалися вирощуванням добре розвинених свиней з високим показником росту, чудовою конверсією корму та високим відсотком живонароджених поросят на базі генетичного матеріалу з Данії.

«Даноша» прагне стати провідним та авторитетним сільськогосподарським підприємством України, брати участь у розвитку та вдосконаленні сільськогосподарської та екологічної політики країни поряд із власним внеском у розвиток місцевої громади, економіки та інфраструктури.

Головна мета компанії — бути провідною та авторитетною компанією з хорошими фінансовими результатами, притримуватись власних цінностей, а також найвищих стандартів виробництва та продуктивності на основі дбайливого та раціонального ставлення до навколишнього середовища, інновацій, висококваліфікованих працівників та організації.

Нижче розміщені фото, які ілюструють історію та розвиток ферми в селі Копанки, де знаходиться головний офіс  «Даноші». Переконайтеся самі, яка велика різниця між тим, як виглядала територія комплексу у 2004 році, коли його придбали, та сьогодні.

БАЧЕННЯ (ким ми, як компанія, хочемо бути)

Ми встановлюємо нові стандарти – в аграрній сфері та виробництві продуктів харчування

Наша місія

Ми, як надійна Компанія, виробляємо безпечні продукти харчування високої якості з відповідальним ставленням до навколишнього середовища*

* Під відповідальним ставленням до навколишнього середовища ми розуміємо

 • Аграрне виробництво (рослинництво та тваринництво), орієнтоване на довготривалу перспективу з мінімальним впливом на оточуюче середовище 
 • Застосування відновлювальних технологій
 • Раціональне використання природних ресурсів
 • Збереження навколишнього середовища для наступних поколінь
 • Розвиток як всередині, так і назовні компанії

    Наші приклади:

 • Збагачення ґрунтів поживними речовинами – вапнування, органічне добриво
 • Мінімальний обробіток земель - технологія mini-till
 • Зберігання та внесення органічних добрив оптимальним способом
 • Біогаз – виробництво біогазу на основі органічних відходів та зеленої маси
 • Силоси для зберігання вологої кукурудзи – нема потреби у просушці і транспортуванні
 • Охолодження гноївки – використання тепла гноївки для обігріву ферм, зменшення випаровування аміаку
 • Використання енергозберігаючих технологій – LED лампи, ізоляція, автоматична регуляція опалення, біопаливо

Основоположні цінності компанії

Наступний список основоположних цінностей відображає те, що є насправді важливим для нас, як організації. Притримуючись цих цінностей ми зберігаємо особливі риси нашої компанії та робимо вклад не тільки у розвиток бізнесу, але також і в наше оточення.

 1. Повага - ми постійно ставитимемося до людей всередині компанії та поза її межами з довірою та повагою.   Ми відповідаємо за найвищі стандарти поведінки, включаючи чесність та справедливість в усіх аспектах роботи.
 2. Благополуччя тварин - вирощуємо тварин з повагою до їх добробуту.
 3. Турбота про збереження природи —  притримуємося найвищих екологічних стандартів та найкращих технологій з існуючих.
 4. Антикорупційна політика —  ми як компанія хочемо бути прикладом успішного бізнесу без корупції.
 5. Інновація/розвиток/зростання — ми надамо відмінну якість, боротимемося за безперервне покращення та рішуче реагуватимемо на зміни.
 6. Цілісність - інтеграція та єдність, професійне спілкування та відкритість у нашій роботі.
 7. Чесна гра —  довіра та надійність — це основоположні принципи усього, що ми робимо.