9 червня 2017 року відбувся Благодійний пікнік для усіх працівників компанії «Даноша» з нагоди 13-ї річниці створення.

Нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро, — Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу — представила рада бізнес-обмудсмена Альгірдаса Шемети. Ініціативу підтримують Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Квітень був одним із найактивніших місяців для нашої компанії. Весна спонукала активно працювати в полі, щоб надолужити пізній початок посівної.

В рамках навчальних візитів «Огляд кращих практик співпраці влади, бізнесу та ОГС в реалізації проектів розвитку громад Івано-Франківської області», який відбувся 22-27 квітня, представники Луганської та Донецької областей побували на свинокомплексі у селі Копанки.

Компанія «Даноша» має земельний банк понад 13 з половиною тисяч гектарів землі на Прикарпатті. Ця земля знаходиться на території 43 сіл в Галицькому, Калуському, Жидачівському, Рожнятівському, Тисменицькому та Тлумацькому районах. Всю землю компанія обробляє на підставі договорів оренди, загальна кількість яких сягає майже тринадцять тисяч.

Оплата за оренду землі проводиться у грошовій та натуральній формі. До прикладу, у Галицькому районі понад 1200 людей отримують виплату орендної плати у грошовій формі. А це – понад 3000 гектарів землі у дев’ятьох селах. 

Щорічна весняна акція «Даноша» за чисте довкілля» стає дедалі масштабнішою: цьогоріч до неї долучилися понад триста учасників – працівники компанії, студенти університету нафти і газу, школярі та жителі сіл, у яких розташовані підприємства компанії. Акція проходила впродовж двох днів у селах Мостище, Лука і Копанки, Станькова, Студінка Калуського району, а також в селах Лани, Тустань, Делієве, Маріямпіль Галицького району.

Великодні свята – це час, коли збираються родини, з'їжджаються близькі звідусіль, і ми святкуємо чудо Христового Воскресіння. В такі дні важливо пам'ятати про літніх людей, які живуть далеко від рідних чи є самотніми. Тому щороку компанія «Даноша» відвідує таких людей та людей з обмеженими можливостями в селах, де працює, та вітає їх з прийдешніми святами.

Ще не встигне станути сніг, як земля вже запрагне підживлення. Польові весняні роботи для багатьох починаються із удобрювання полів. Компанія «Даноша» дбає про свої поля і використовує в основному органічне добриво, яке не тільки живить рослини, але і збагачує ґрунти. Технології внесення органічного добрива запозичили в Данії, де, незважаючи на невелику територію, є багато полів та тваринницьких комплексів.

Ще одна делегація з Тлумацького району познайомилиася з компанією «Даноша», а саме, представники ОТГ та депутати. «Приємно вражені побаченим!» — такий відгук залишили відвідувачі. Представники об’єднаної територіальної громади побували на території ферми в селі Копанки Калуського району, побачили виробництво, біогазовий завод та обговорили різноманітні питання з керівництвом компанії «Даноша».

Українська агрокомпанія «Даноша», як відповідальний інвестор, уже декілька років поспіль надає допомогу громадам у розчистці доріг в зимовий період. Цього сезону спецтехніка підприємства працювала на території 42 сіл, розчищаючи від снігу та підсипаючи дороги.

soc2.jpg