В рамках навчальних візитів «Огляд кращих практик співпраці влади, бізнесу та ОГС в реалізації проектів розвитку громад Івано-Франківської області», який відбувся 22-27 квітня, представники Луганської та Донецької областей побували на свинокомплексі у селі Копанки.

Ці візити проходять за підтримки ПРООН, а концепцію їх проведення запропонувала івано-франківська організація Агентство з розвитку приватної ініціативи (ГО АРПІ). До програми поїздки включили зустрічі з успішними компаніями Прикарпаття, організаціями, а також з міськими радами Івано-Франківська, Надвірної, Долини та Яремчі з метою презентації досвіду, ідей у сфері розвитку, цікавих економічних інновацій та визначних туристичних атракцій нашої області.

Делегація представників Луганської та Донецької областей відвідала «Даношу»

Делегація представників Луганської та Донецької областей відвідала «Даношу»

Делегація представників Луганської та Донецької областей відвідала «Даношу»

Делегація представників Луганської та Донецької областей відвідала «Даношу»

— Мета ознайомчого візиту: представлення представникам Луганської та Донецької областей результатів проектів, спрямованих на місцевий розвиток; — розповідає Лада Маланій (ГО АРПІ), — ознайомлення учасників візиту з новими підходами та технологіями залучення ресурсів та ноу-хау у плануванні та реалізації проектів розвитку громад й забезпечення сталості їх результатів; ознайомитися з прикладами успішної співпраці ОГС, бізнесу та місцевої влади у впровадженні таких проектів.

Відвідувачі побували на найбільшій фермі компанії «Даноша» та були приємно здивовані і навіть вражені побаченим. За відгуками гостей, на такому сучасному комплексі побували вперше. Найперше, відвідали завод по виробництву біогазу з органічних відходів, де Іван Кальковець, керівник заводу, провів екскурсію та детально розповів про технологічний процес, основні переваги та складнощі в роботі такого обладнання.

Далі, начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку Любов Богачевська та керівник прес-служби Надія Сухарник, провели презентацію в головному офісі агрокомпанії. Крім загальної інформації про структуру власників, виробничі процеси та корпоративну культуру «Даноші» окрему увагу приділили питанню співпраці з громадами та реалізовані спільні проекти, адже саме ця тема найбільше цікавила гостей.

— У нашій компанії є понад 700 працівників, і всі ми боремося за те, що Україна не була сировинним придатком, коли зерно збирається та вивозиться за кордон. Ми прагнемо створювати більше робочих місць та підтримувати соціально-економічний розвиток нашого регіону. — зазначила Любов Богачевська. — Звісно, крім того, що ми працюємо виключно в рамках законодавства, сумлінно виплачуємо заробітну платню та сплачуємо податки, ми є надійним партнером для громади. Ще у 2011 році ми систематизували свою роботу у підтримці соціальної сфери, і відтоді уже реалізували багато спільних проектів разом з громадами.

Саме формат спільного проекту приносить найбільше користі громадам, стверджують в компанії. Залучення сільських рад та громадських організацій у процес вирішення проблемних питань на селі якнайкраще стимулює проявлення ініціативи та гарантує якісніший результат спільних зусиль та адресну підтримку саме в тих сферах, де це, на думку громади, необхідно. «Разом ми зможемо більше!» — таким гаслом керується компанія в роботі з громадами.

До теми: Невдовзі відбудеться публікація заявок на отримання фінансової підтримки з Соціального фонду ТзОВ «Даноша». Усі бажаючі зможуть взяти участь у онлайн-голосуванні на сайті компанії та підтримати певні проекти у селах Калуського та Галицького районів.

Прес-служба ТзОВ «Даноша»

social_kalush.jpg