Квітень був одним із найактивніших місяців для нашої компанії. Весна спонукала активно працювати в полі, щоб надолужити пізній початок посівної.

Особливої уваги та активної роботи потребували поля, де мали бути внесені органічні добрива. Посіви ріпаку отримали свою порцію поживних речовин ще до Великодня, отож роботи продовжувалися на полях з ярими культурами, житом та озимим ячменем. На кінець квітня було виконано понад 80 відсотків запланованих обсягів внесення органічного добрива.

Крім того, деякі культури додатково підживлюють мінеральними добривами залежно від потреб рослин. Агрономи постійно слідкують стан посівів та вимірюють їх стан, завдяки чому можна правильно підібрати оптимальний спосіб підживлення зернових.

Посівна ярого ячменю розпочалася після великодніх свят, а закінчилася уже 26 квітня. Перші посіви уже зійшли та починають розростатися. Посівна кукурудзи буде закінчена в перші тижні травня. Такий самий план засівання сої.

Крім посівної та внесення органічного добрива важливим етапом весняних польових робіт є обробка рослин засобами захисту. Основна мета цих робіт – захистити посіви від шкідників ,а саме, від бур’янів та комах. Ці роботи завжди виконуються за умови попереднього інформування місцевих жителів та узгодження графіків з громадою. Адже кожного року компанія «Даноша» складає календар польових робіт, у якому зазначає всі релігійні свята та дня, коли польові роботи можуть створити незручності для громади.

Весняні роботи активно тривають

Озимий ячмінь, с. Вилки

Весняні роботи активно тривають

Ріпак, с. Лука

Погода у квітні була досить вологою та з низькими температурами. Якщо не враховувати, що іноді вранці температура була нижче нуля, погодні умови були ідеальними для озимих культур, щоб завершити процес проростання.

Весняні роботи активно тривають

Озима пшениця в селі Томашівці

Весняні роботи активно тривають

Ярий ячмінь в селі Медуха

 Середня денна температура становила 13,1 градуси проти 16 градусів тепла в цей же період минулого року.

 Це свідчить про те, що зернові культури не такі розвинені як у такий же період минулого року, але більшість виглядає гарно, без ознак пошкоджень захворюваннями. Отож, очікується гарний врожай з огляду на здоровий стан посівів уже сьогодні.

Прес-служба ТзОВ «Даноша»

soc2.jpg