9 червня 2017 року відбувся Благодійний пікнік для усіх працівників компанії «Даноша» з нагоди 13-ї річниці створення.

Вже другий рік поспіль традиційне святкування відбулося у форматі благодійного пікніка. Під час заходу проводилася лотерея, в якій могли брати участь всі гості без винятку. Головним призом був телевізор LG діагоналлю 43 дюйма, а також 10 сертифікатів гіпермаркету «Епіцентр» та 2 призи по 100 кг м’яса. Ще один розіграш призів відбувся по номерах вхідних запрошень.

Всі кошти, зібрані під час свята, а саме, більше 18 тисяч гривень, будуть використані для фінансової допомоги фельдшерсько-акушерським пунктам (ФАП) в Галицькому та Калуському районах. Крім того, організатори залучили партнерів компанії до цієї ініціативи. І, таким чином, вдалося зібрати чимало подарунків, серед яких глюкометри, інгалятори, тонометри, кварцеві лампи, дитячі ваги та багато інших приладів, необхідних для будь-якого ФАПу.

Під час розважальної програми працівники мали змогу пограти у цікаві ігри та спробувати свої сили у колективних танцях. До слова, сестринська компанія Poldanor також святкувала свою 23-у річницю в той же день, тому на прохання Крістіана Брокопа, генерального директора «Даноші», всі записали коротке привітання для колег з Польщі.

У святковому меню були різноманітні м‘ясні страви як от шашлик, запечене порося, ковбаска на грилі, а також інші закуски, солодощі та напої. Крім розваг та конкурсів, бажаючі фотографувалися в кількох фотозонах, які були чудово декоровані. Також, на заході працювала популярна тепер розвага Селфі-бокс, де всі учасники отримали фото на память. Ну і вже традиційний показ сільськогосподарської техніки був організований на місці проведення свята.

Крістіан Брокоп привітав усіх працівників, подякував їм за віддану працю та наголосив, що компанія досягла високих результатів тільки завдяки зусиллям кожного з них зокрема. «Добре працюємо- гарно відпочиваємо» - таким був головний заклик на святі.

«Даноша» відсвяткувала 13-у річницю діяльності

«Даноша» відсвяткувала 13-у річницю діяльності

«Даноша» відсвяткувала 13-у річницю діяльності

«Даноша» відсвяткувала 13-у річницю діяльності

«Даноша» відсвяткувала 13-у річницю діяльності

Прес-служба ТзОВ «Даноша»

soc3.jpg