Розпочинається пора збору зернових. Пожежений відділ та керівники відділу рослинництва провели відповідну попередню роботу по забезпеченні комбайнів та автотракторної техніки первинними засобами пожежогасіння (вогнегасники, лопати та інший протипожежний інвентар).

Крім того, з працівниками відділу рослинництва, які залучені у зборі урожаю, провели теоретичний інструктаж та практичні заняття по використанню вогнегасників. Кожен працівник особисто спробував умовне гасіння пожежі порошковими та вуглекслотними вогнегасниками. Всі працівнки були поінформовані про правила пожежної безпеки при проведенні збору урожаю, а також дізналися, якими повинні бути їх перші дії у випадку виникнення пожежі. Інструктор навів приклади випадків які мали місце раніше та всі разом розглянули причини і способи уникнення таких ситуацій у майбутньому. Блок запитань-відповідей дав можливість кожному дізнатися більше інформації та підготуватися до жнив, щоб бути готовими до будь-якого рохвитку подій. Дотримання правил пожежної безпеки на полі є обов’язком кожного працівника, оскільки від цього залежить як їх здоров’я, так і неушкодженість транспортних засобів і урожаю.

До збору урожаю компанія «Даноша» залучає і найману техніку. З власниками транспортних засобів, які будуть орендовані на час збору урожаю, заключили угоду, у якій вказано про забезпечення їх техніки первинними засобами пожежогасіння та проведення відповідного інструктажу з водіями щодо правил пожежної безпеки.

Також, під час вступної частини керівник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку наголосила на тому, що робота кожного працівника впливає на розвиток компанії, отже, дуже важливо бути толерантними та уважними при зборі урожаю. Необхідно чітко дотримуватись встановлених маршрутів та правил дорожнього руху.

«Даноша» провела протипожежний інструктаж до початку збору урожаю

«Даноша» провела протипожежний інструктаж до початку збору урожаю

«Даноша» провела протипожежний інструктаж до початку збору урожаю

У компанії функціонує гаряча лінія для звернень від громади: 050 375-81-13 (Калуський район), 050 375-81-14 і 067 678-05-45 (Галицький район). Звертаємося до усіх жителів Прикарпаття із закликом повідомляти нас, якщо Ви побачите ознаки пожежі на наших полях чи матимете якісь інші питання.

Прес-служба ТзОВ «Даноша»

social-fund-galych-17.jpg