15-17 серпня делегація Офісу Радника з дотримання вимог/Омбудсмена (САО) відвідала Прикарпаття з робочим візитом. Ця поїздка відбулася в рамках внутрішньої перевірки МФК (Міжнародна фінансова корпорація). 

Делегація Офісу Радника з дотримання вимог/Омбудсмена (САО) відвідала Прикарпаття

У 2013 році МФК надала акціонерне та кредитне фінансування групі компаній Axzon, до якої входить «Даноша», щоб допомогти Групі розширити свою діяльність в Україні та будувати біогазові заводи у Польщі. 

- МФК належить до акціонерів нашої материнської компанії і, відповідно, володіє первинною інформацією про виробництво на свинофермах «Даноші». – розповідає Любов Богачевська, керівник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку компанії «Даноша». – Саме тому представники офісу САО приїхали на Україну.

У відповідь на запит від офісу САО ми належним чином організували для них робочий візит. За три дні, що ми провели разом, представники САО відвідали наші ферми, зокрема в селах Лука, Копанки, Делієве та Лани. Крім того, у нас відбулося детальне ознайомлення з усіма виробничими процесами та різноманітними офіційними документами та дозволами. Під час активного обговорення не тільки наші відвідувачі отримали відповіді на питання, що їх цікавили, але і працівники «Даноші» отримали корисні рекомендації, як можна покращити свою роботу.

В пресі неодноразово була оприлюднена інформація про те, що деякі представники місцевої громади поскаржилися до САО стосовно діяльності компанії «Даноша». Компанія вважає за необхідне повідомити, що робота із скаржниками була проведена, і з багатьма вдалося налагодити контакт, а також, розвивати хороші відносини з переважною більшістю представників місцевих громад. 

Під час візиту САО на ферму в селі Лука, делегація особисто оглянула виробництво на свиноматочній фермі. Також, оглянули території таких ферм: Копанки, Делієве та Лани, де мали можливість познайомитися з технологіями, які використовує компанія у виробництві та роботі з органічними відходами. В результаті, вони впевнилися в тому, що «Даноша» відповідає передовим промисловим стандартам, які дозволяють значно зменшити вплив тваринницьких комплексів на довкілля.

Компанія «Даноша» є відкритою та доступною для усіх жителів Прикарпаття, ми постійно проводимо екскурсії по наших виробничих потужностях для дорослих та дітей. Ми щиро запрошуємо усіх бажаючих дізнатися більше про наше виробництво відвідати наші потужності. До нас можна звернутися за телефонами гарячих ліній для громади: 050 375-81-13 (Калуський район), 050 375-81-14 і 067 678-05-45 (Галицький район).

 

 

soc3.jpg