Щороку компанія «Даноша» долучається до проведення свята Першого дзвоника, і відвідує школи в районах, де веде свою діяльність. Працівники особисто беруть участь у святкових заходах, вітають учнів, вчителів та батьків, а також передають подарунки для шкіл та діток, які тільки починають навчання.

1 вересня – це особливий день для всіх, бо закладає початок нового навчального року. Це визначальний день для дітей та батьків, особливо для тих, хто переступає поріг школи вперше. Компанія «Даноша» уже багато років бере активну участь у громадському житті громад, з якими співпрацює, і святкування першого дзвоника не виняток.

Цього року представники агрофірми відвідали 15 шкіл в Калуському, Галицькому, та Тлумацькому районах. Було брано школи у тих селах, на територіях котрих функціонують тваринницькі комплекси компанії.

«Даноша» вручила подарунки та сертифікати на проведення екскурсій школам

– Ми відчуваємо значну підтримку від інвестора. – розповідає Зоряна Яковина, директор школи села Мостище Калуського району. – І надзвичайно вдячні, що «Даноша» завжди готова нас підтримати різними способами, допомогти як у фінансовому плані, так і морально. Дітки дуже тішилися подарункам. І ми дуже раді, що маємо такого спонсора, як «Даноша», який повсякчас готовий прийти на допомогу.

«Даноша» вручила подарунки та сертифікати на проведення екскурсій школам

У нас цього року перше вересня взагалі було надзвичайне. Адже школа отримала новий зовнішний вигляд. Ми взяли участь у Соціальному фонді компанії «Даноша» та отримали фінансування з першого траншу 2017 року. За ці кошти ми встановили нові вхідні теплозберігаючі двері і, відповідно підготувалися до зими. Для нас це дуже важливо!

Крім традиційних наборів канцтоварів для усіх першокласників, компанія подарувала їм сертифікати на поїздку у місто Івано-Франківськ. Найближчим часом учні перших класів відвідають наукове містечко «Нова Енергія», де зможуть побувати в науковому музеї. Там діти зможуть побачити цікаві наукові експонати, які демонтрують різні види відновлювальної енергії. Причому, вони отримають можливість не тільки повчитися та дізнатися щось нове, але і весело провести час, позмагавшись, наприклад, хто більше згенерує енергії на велогенераторі, пограти у повітряний баскетбол чи поринути у віртуальну реальність.

Прес-служба ТзОВ «Даноша»

soc1.jpg