Нещодавно закінчилася видача орендної плати за землю пайовикам компанії «Даноша» в натуральній формі, а саме, зерном пшениці. Загалом процес тривав 33 робочі дні з 4 вересня до 21 жовтня.

«Даноша» провела виплату орендної зерном з рекордною швидкістю

Цього року в компанії поставили собі завдання видавати зерно за принципом: «Один день — одне село». Це була досить таки амбітна мета, оскільки мова іде про 37 сіл! Проте, завдяки спільним зусиллям земельного відділу, відділів рослинництва та бухгалтерії це стало можливим. Отож, за вказаний період у ці 37 сіл доставили 2072 тони пшениці, а це — 5887 договорів оренди землі, 3770 землевласників та 4060 гектарів землі на Прикарпатті. Загалом земельний банк «Даноші» сягає 13,5 тисяч гектарів землі і має близько 13 тисяч договорів оренди з місцевими жителями. Орендна плата здійснюється як в грошовій, так і в натуральній формі.

Зерно для жителів сіл компанія перевіряє, очищує та фасує в мішки по 25 кілограмів, а відтак доставляє у село. Безпосередньо під час видачі орендодавці можуть перевірити якість та кількість зерна, котре отримують. Співробітники «Даноші» повідомляють села завчасно про порядок та графік видачі зерна, та організовують цей процес якомога оперативніше. Адже осінь – це та пора, коли кожна хвилина погожого дня є дорогою для всіх, хто живе у селі та працює на землі.

«Даноша» провела виплату орендної зерном з рекордною швидкістю

— Хочу зазначити, що у земельному відділі, який, власне, займається нарахуванням орендної плати, встановили ще одну мету: один працівник має нарахувати орендну плату для жителів 6 районів, у яких компанія «Даноша» орендує землю. — розповідає Любов Федорняк, спеціаліст земельного відділу, — І ми це зробили! Ми нараховували орендну плату за 114 земельних паїв щодня. І це чудовий результат, який також свідчить і про те, що ми всіляко намагаємося оптимізовувати наші ресурси.

У компанії розповідають, що цього року процес пройшов добре і люди були задоволені якістю зерна. Кожен пайовик отримав в середньому 512 кілограмів пшениці за 1 гектар своєї земельної ділянки, а загальна вартість зерна становить понад 4,06 мільйона гривень.

Прес-служба ТзОВ «Даноша»

soc2.jpg