26 жовтня 2017 року відбулось засідання Комітету громадської ради при Мінприроди України з питань експертизи та оцінки впливів на довкілля. Громадська рада складається з членів різних громадських організацій України екологічно-соціального спрямування.

Зустріч проходила за участі начальника Управління оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності Олени Крамаренко та начальника відділу оцінки впливу на довкілля Марини Шимкус, членів громадської ради та представників бізнес-асоціацій (паливно-енергетичний комплекс та АПК).

«Даноша» слідкує за актуальними змінами в екологічному законодавстві

Ця подія відбулась на базі Орхуського інформаційно-просвітницького центру, розташованого в Києві. Представники Міністерства надавали роз’яснення щодо створення електронного реєстру для подання документації, виготовлення електронного підпису підприємства, розробки звіту про оцінку впливу на довкілля. Крім того, говорили про створення органу, який буде організовувати громадські слухання, та яким чином буде відбуватись оплата за розгляд документації та видачу висновків, терміни проходження процедури, тощо. Учасники мали можливість обговорити практичні питання стосовно нового закону про оцінку впливу на навколишнє середовище та порядку подання документації на отримання висновків про оцінку впливу на довкілля.

На засіданні, крім представників агропромислового комплексу, були присутні працівники компаній таких галузей, як нафтогазова та енергетична промисловість. Навіть після офіційного закінчення засідання всі учасники продовжили активне обговорення новоприйнятих законів, законопроектів, які готуються, а також, питання відходів, тощо. Зустріч виявилась цікавою, інформативною та корисною. Це була чудова нагода не тільки дізнатися актуальну інформацію про питання експертизи та оцінки впливів на довкілля, але і отримати відповіді на практичні запитання, які нас цікавили.

Оксана Лашта, інженер- еколог ТзОВ «Даноша»

social-fund-kalush-17.jpg