22 листопада відбулося засідання соціального комітету по розподілу 2-го траншу коштів Соціального фонду компанії «Даноша» по Галицькому районі. Участь в зустрічі взяли: перший заступник голови Галицької РДА - Попович Микола Богданович, голова Галицької районної ради - Андрусяк Павло Васильович, сільська голова села Лани Лазарчук Галина Дмитрівна та начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку компанії «Даноша» Любов Богачевська.     

Незважаючи на складні погодні умови та непросту ситуацію на дорогах району, засідання соціального комітету по розподілу 2-го траншу коштів Соціального фонду компанії «Даноша» по Калуському району відбулося. Участь в зустрічі взяли: заступник голови Калуської районної ради – Гільтайчук Віктор Вікторович, сільський голова с. Кадобна Пастух Василь Васильович, староста с. Станькова Верхнянської ОТГ Романишин Рома Іванівна, а також генеральний директор ТзОВ «Даноша» Крістіан Брокоп Якобсен та начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку компанії «Даноша» Любов Богачевська.          

Минулого тижня голова Галицької РДА Бартків Ярослав Петрович, голова Галицької районної ради Андрусяк Павло Васильович, сільський голова с. Лани Лазарчук Галина Дмитрівна, яка є обраним представником від громад Галичини, Крістіан Брокоп, генеральний директор ТзОВ «Даноша», Любов Богачевська, начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку ТзОВ «Даноша» провели засідання соціального комітету по розподілу коштів першого траншу 2016 року Соціального фонду ТзОВ «Даноша».

Минулого тижня Бабій Наталя Йосипівна, голова Калуської РДА; Срібняк Михайло Михайлович, голова Калуської районної ради; Пастух Василь Васильович, сільський голова с. Кадобна, який є обраним представником від громад Калущини; Романишин Рома Іванівна, староста с. Станькова Верхнянської ОТГ; Крістіан Брокоп, генеральний директор ТзОВ «Даноша»; Любов Богачевська, начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку ТзОВ «Даноша» провели засідання соціального комітету по розподілу коштів першого траншу 2016 року Соціального фонду ТзОВ «Даноша».

16 травня на нашому сайті було опублікувано заявки на отримання фінансування з першого траншу Соціального фонду компанії.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у голосуванні на сайті www.danosha.com.ua (розділ «подані заявки»). Результати онлайн-голосування враховуються при розподілі коштів Соціального фонду та будуть також оприлюднені.

Щоб проголосувати, натисніть на посилання: http://danosha.com.ua/ua/sotsialna-vidpovidalnist/podani-zaiavky.html

 

Після завершення он-лайн голосування за соціальні проекти на сайті компанії провели розподіл коштів другого траншу соціального фонду ТзОВ «Даноша».

Засідання соціального комітету відбулося 20 жовтня. До складу комісії, яка розглядала заявки від місцевих громад Калуського району, входили: Бабій Наталія Йосипівна, голова Калуської РДА; Дзундза Василь Степанович, голова Калуської районної ради; Романишин Рома Іванівна, голова сільської ради с. Станькова яку обрали представником від усіх сільських рад району; Крістіан Брокоп, генеральний директор ТзОВ «Даноша»; Любов Богачевська, начальник відділу зовнішніх зв’язків та розвитку ТзОВ «Даноша».

В суботу 26 вересня представники компанії мали нагоду відвідати відкриття стели, яку встановили на згадку про виселення жителів с.Кадобна, Калуського району, у 1951 році.  

Компанія «Даноша» також долучилася до фінансування встановлення пам ‘ятника, виділивши кошти з Соціального фонду.

У селі Середнє на подвір’ї школи кипить робота – реалізовується проект улаштування бруківки.

«Даний проект спрямований на благоустрій шкільного подвір’я, яке стало непристосоване для ефективного відпочинку шкільної молоді, оскільки має незадовільний стан. Ця проблема була актуальною протягом багатьох років. Подвір’я мало старе заасфальтоване покриття ще з 60-х років минулого століття, яке вже давно поруйнувалось, потріскало та просіло, що становить небезпеку для руху дітей. В дощову погоду пройтись по подвір’ї практично неможливо – все заповнене водою.» - зазначають автори задуму в заявці на отримання допомоги з першого траншу Соціального фонду ТзОВ «Даноша». Це чудовий приклад того, як громада згуртувалася та спільними зусиллями вирішила втілити соціально важливий проект – відновити естетичний вигляд шкільного подвір’я.

9 червня відбулося засідання соціального комітету по розподілу коштів першого траншу соціального фонду ТзОВ «Даноша».

Компанія «Даноша» створила соціальний фонд у 2011 році, щоб надавати підтримку місцевій громаді у реалізації спільних соціальних проектів у Калуському, Галицькому та Жидачівському районах. Головна мета роботи цього фонду – сприяти розвиткові місцевої спільноти, покращити співпрацю, дбати про благоустрій сіл, приймати активну участь у житті громад та надавати фінансову підтримку. Громади тих сіл, де компанія веде свою діяльність, мають можливість звернутися до ТзОВ «Даноша» та отримати фінансову допомогу для реалізації певного проекту, який має важливе соціальне значення.

Питання соціальної відповідальності та участі ТзОВ «Даноша» в розвитку місцевих громад завжди мало пріоритетне значення на нашому підприємстві, адже саме завдяки успішному партнерстві та наполегливій роботі ми досягли значних результатів у сільському господарстві. З метою покращення та розвитку кооперації з місцевими громадами 2011 року був створений Соціальний Фонд, завданням якого є участь компанії у розвитку соціальної сфери спільноти Івано-Франківщини. «Даноша» веде активну соціально-економічну діяльність та співпрацює з місцевими громадами Калуського, Галицького та Жидачівського районів, зокрема з тими сільськими радами, де ми орендуємо землі сільськогосподарського призначення та на території яких розташовані наші свинокомплекси.

Спільними зусиллями ми дбаємо про розвиток та благоустрій сіл, намагаючись завжди приймати активну участь у житті громад та надавати фінансову підтримку. Важливим чинником для компанії при розподілі коштів із Соціального фонду є доцільне фінансування, тому при заповненні заявок на Соціальний фонд сільські ради безпосередньо вказують, на що саме будуть використані кошти.

Цього року розподіл коштів першого траншу відбувся 3 червня 2014 року.Аналізуючи заявки, можна однозначно стверджувати, що діяльність компанії в плані фінансової підтримки матиме відгук у багатьох селах, оскільки дані кошти були виділені на реалізацію наступних проектів:

  • ремонт клубів (народний дім): Войнилівська с.р., Луківська с.р., с. Довжка, с. Степанівка, Завадківська с.р.,Перевозецька с.р., Медухівська с.р., Ланівська с.р.
  • ремонт дороги: Верхнянська с.р.,Луківська с.р.,с. Довжка.,Томашівська с.р.
  • вуличне освітленняСтаньківська с.р.,Тумирська с.р.,Тустаньська с.р.
  • будівництво церквиСтудінківська с.р.,село Середній Бабин, с. Бишів (Громадська організація з «Відкритим серцем»)
  • заміна вікон в школу: Маріямпільська с.р. с. Водники., Деліївська с.р.
  • дитячий садок: Мостищанська с.р.
  • огорожа стадіонуНегівська с.р.
  • будівництво пам’ятникаКадобнянська с.р.

 Загальна сума першого траншу склала приблизно 260 000,00 грн. За результатом виділених коштів можна буде простежити у фотозвіті працівників земельного відділу. 

social_galich.jpg