«Даноша» має поточний земельний банк, який налічує 12 000 гектарів. Відділ рослинництва ставить перед собою завдання виконувати роботу на високому рівні та в належний час, а також вирощувати зернові культури найвищих стандартів. Основні види злаків, які ми вирощуємо - озимий ячмінь, озимий ріпак, озима пшениця та кукурудза.

Компанія розташована на межі регіону України, який багатий на чорноземи, завдяки чому ми працюємо із хорошими грунтами, які мають великий потенціал в плані урожайності.

Поля обробляються на основі принципу minitill, що означає відсутність оранки перед посівом. Це забезпечує те, що порівняно невелика кількість техніки може вчасно засіяти та зорати всі площі. Перед посівом ми здійснюємо культивацію грунтів на глибині 5-25 см, забезпечуючи таким чином оптимальні умови для кореневих систем нових рослин та водночас змішуючи залишки попередніх жнив із землею.

«Даноша» знаходиться поблизу Карпатських гір, отож за рік тут випадає біля 1200 мм опадів. Тому необхідно надавати належну увагу захисту рослин та вживати додаткових заходів як, наприклад, приорювання залишків кукурудзи, щоб мінімізувати можливість зараження злаків фузаріосом. Через особливості клімату цієї окремої місцевості ми маємо небагато днів з оптимальними погодніми умовами для роботи в полі.

Одне з головних завдань відділу рослинництва є вивезення усієї гноївки із наших свиноферм. Ця робота здійснюється таким чином, щоб завдавати найменших незручностей нашому оточенню, як природньому середовищу, так і нашим сусідам. Майже уся гноївка транспортується до полів по системі шлангів чи гноєпроводом, щоб звести до мінімуму перевезення  важким транспортом по місцевих дорогах. Якщо таке можливо, гноївка вноситься безпосередньо в грунт, в інших випадках ми вносимо її за допомогою системи шлангів.

Сільськогоподарська техніка складається із суміші нових та вживаних транспортних засобів, які утримуються в хорошому стані та були випущені як на Заході так і на Сході.

 

Відділ рослинництва

nat1.jpg